Úvod - Dobrodružství v Belfastu

10. dubna 2010 v 8:58 | Lettie |  Dobrodružství v Belfastu
avatar
SÁRA (hlavní postava příběhu) se představuje...
Zdravím. Já jsem Sára. Je mi 13 let a žiji v severním Irsku. Bydlím u své babičky a dědečka, kde momentálně trávím prázdniny (… a kde také všechno mé dobrodružství začne). Moje matka s otcem museli odjet do Ameriky kvůli práci a mě nechtěli vzít s sebou. Mluvili pořád dokola o tom, co bych tam asi tak dělala, když můžu trávit skvělé prázdniny u babičky a dědy, proč tam s nimi chci jet, jestli chci využít toho, že bych trajdala po New York city sama a podobně… Pusa se jim o tomhle nezavřela. Jakmile jsem tohle téma nadhodila, okamžitě mleli to samé. Ale konec konců jsem se k babičce a k dědovi těšila. Když jsem byla malá, mamka mi vyprávěla, že tam právě potkala tátu a že zažili spolu velké dobrodružství. Ale jaké? To mi nikdy neřekla. No, teď (jak už jsem říkala), bydlím u své babičky a dědečka v Belfastu. S rodiči bydlíme v Anglii, v Londýně. Teď ale trávím čas v Irsku. Malé upozornění - mám černé vlasy, tmavě hnědé oči a jemně bledou tvář (mám normální barvu). Zajímám se o zvířata, svět, čtu knihy a ráda cestuji. Jsem chytrá, ale nerada mluvím spisovně, přestože mluvím dost komplikovaně (ve větách… pár lidí, kteří jsou hloupí mi v mém životě ani jedinou věc v mé větě nerozuměli). Tak, to je asi vše.


Autorka povídky představuje příběh...
Tenhle příběh měl být zprvu naprosto strašidelný, hororový, ale nakonec mi z toho vznikla tak trochu fantasy povídka. Bude i trošinku realistická, ale převážně fantasy. Sára jede na celé letní prázdniny k babičce a k dědečkovi do Belfastu, kde prožije parádní dobrodružství. Já ještě nevím, jak to bude, ale už mám jasnou představu o začátku. 

Avatar u článku je vytvořen mnou, je na něm radnice Belfastu, prosím nekopírovat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neliss Neliss | E-mail | Web | 10. dubna 2010 v 9:46 | Reagovat

Avatar pekný.:)
Aj príbeh začína dobre, len sa ti tam sem-tam opakuje nejaké to slovko. Na tom však nezáleží, pokračuj.:) To Írsko vyzerá dobre.

2 Marilla Dragonay Marilla Dragonay | Web | 11. dubna 2010 v 11:04 | Reagovat

Tak těšim se na pokračování.:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama